Půjčky na OP jsou skvělé půjčky v tom, že k jejich vyřízení vám postačí pouze váš platný občanský průkaz.

Půjčky na OP informace

Půjčky na OP

Půjčky na OP

Půjčky na OP si získaly svou oblibu především proto, že k jejich vyřízení vám postačí pouze vaše občanka. Nejsou vyžadována ani potvrzení o výši příjmu, také se nepřihlíží k tomu jestli máte záznam v registru dlužníků. Půjčky na OP jsou tedy vhodný produkt téměr pro každého. Půjčky na OP jsou ve většině případů velmi rychle vyřižovány a vyjímkou nejsou ani společnosti, u kterých můžete peníze získat do 24 hodin. Předání peňez probíhá hotově, možností je i bankovní převod, ale pak se to všechno o pár dní protáhne. A vy své peníze uvidíte později.

Půjčky na OP – výše půjčky a ručení

Vůbec nejčastější jsou malé půjčky na OP asi do 15 000 Kč. V tomto případě ničím neručíte. Pokud by byla částka o ně větší, je možné že budete ručit například autem, nebo vám musí ručit nějaký znamý. Ale najít ručitele, bývá většinou hodně obtížné. Pro větší čásky můžou být obsahem ručení i váš dům či byt.

Půjčky na OP – jak o ní zažádat

Nebankovní společnosti, které poskytují půjčky na OP mají většinou webové stránky na kterém najdete formulář, který pravdivě vyplníte a odešlete ho ke zpracování do nebakovní společnosti. Za pár hodin vás telefonicky kontaktuje zástupce nebankovní společnosti, kterévám zdělí jakou částku jsou v Pokud neumíte tolik z internetem, tak můžete klidně využít telefon. A podat si žádost pomoci telefonu či mobilního telefonu.

Půjčky na OP – výhody

Půjčky na OP jsou vynikajicí v tom, že vám k jejímu vyřízení stačí pouze jeden jediný platný doklad. A tím je občanský průkaz.

Půjčky na OP je neúčelová půjčka, takže mužete použít peníze na co chcete vy.

Půjčky na OP jsou dobré v tom, že nemusíte předkládat nebankovní společnosti vaše výpisi o výši vašeho příjmu. Nebankovní společnosti také nezajímají vaše zápasiy v registru dlužníku. Ať již v bankovním či nebakovním sektoru.

Půjčky na OP – nevýhody

Půjčky na OP mají samozřejmě i své nevýhody. Mezi hlavní patří o mnoho větší úrok. Ale je to dáno tím, že nebankovní společnost na sebe bere docela velké riziko, když půjčí skoro každému pouze na OP. Proto se nebankovní společnosti jistí tím, že vám dají méně výhodný úrok.